Thursday, 26.05.2022, 04:45
Вітаю Вас Guest | RSS
Країни у алфавітному порядку: А Б В Г Д Е Є
Цікаві розділи
Жителі країн [11]
Меню
Аруба - один з багатьох островів Карибського моря і розташований на півночі Венесуели. Аруба, як відомо, володіє заводами по очищенню нафти, який є джерелом доходу, але головний дохід Аруби - це дохід за рахунок туризму. Цей острів відомий його природною красою і розкішними пляжами, які дуже популярні в усьому світі.

Обширні пляжі цього острівця захоплюють чистим білим піском і розкішним бірюзовим морем.
Однією з причини, чому туристи люблять відвідувати Аруба, є клімат. Протягом майже всього року температура на Арубі - 28 ° C, і рідко коли йде дощ. Туристам, які люблять проводити час на пляжах, сподобається клімат цього острівця. Пляжі Аруби знаходяться поза ураганного пояса.

Цей острів підійде туристам, які люблять як активний відпочинок, так і спокійний. Більшість пляжів пропонує різні водні розваги, такі як дайвінг, водні сафарі, круїзні підводні човни, віндсерфінг та інші популярні види. Люди, яким подобається більш спокійна атмосфера, можуть також знайти пляжі, які менш переповнені, де вони можуть плавати, засмагати і ловити рибу.


Аруба
Аруба

Один з найпопулярніших пляжів Аруби - Палм-Біч, який розташований на Північно-заході острова, і на якому ростуть величезні пальми. Він розташований біля столиці Аруби, якраз навпроти району фешенебельних готелів. Тут відпочиває публіка, яка звикла до розкоші і задоволень.

Орлиний пляж або Ігл-Біч, на Західному узбережжі Аруби, вважається так само одним з кращих пляжів Аруби і як більшість пляжів пропонує безліч спортивних і веселих занять. Як і Палм-Біч, Орлиний пляж також знаходитися напроти району фешенебельних готелів. На відміну від Палм-Біч, цей пляж менш переповнений і більш мирний.

Якщо Ви потребуєте більш спокійного життя, можете вибрати один з ізольованих пляжів на східній частині острова. Один з таких пляжів - Бейбі-Біч, який відомий його спокійними, прозорими і дрібними водами і прекрасний для дітей. Це місце ідеально і для людей, яким не подобаються переповнені місця. Однак, оскільки південні і східні частини острова не так популярні, цей пляж не забезпечує зручності як інші. Інші пляжі, які можна знайти в цій частині острова - це Роджерс-Біч (Rodgers Beach), Mangel Halto.

Чудова краса цих берегів зачаровує і змушує туристів повертатися до них рік за роком.

Материки:
Океани: