Середа, 26.01.2022, 12:14
Вітаю Вас Гість | RSS
Країни у алфавітному порядку: А Б
Цікаві розділи
Абхазія [15]
Австралія [11]
Болгарія [8]
Меню
Головна » Країни » Австралія

Австралія. Вікторія, Балларат, Мельбурн, Тасманія
Матеріали по темі:
На південь від Канберри знаходиться Вікторія - зелений і відносно маленький штат в Австралії. Тут часто можна зустріти стрибаючих кенгуру. Вони знаходяться практично всюди, навіть на територіях клубів з платним членством для людей. Центральна дорога штату, петляючи, відкриває прекрасні види на океанське узбережжя. На прибережній смузі знаходяться скельні утворення різних форм. Такі, наприклад, як "12 апостолів". Але ця краса таїть небезпеку. На мисі "Лондонський міст" група туристів потрапила в пастку після обвалення його частини. І була вимушена цілий день чекати допомоги від рятувальників, що прибули на вертольотах. Целиковые освіти височіють над штатом Вікторія. Австралія - старий з п'яти континентів. Що тривала мільйони років ерозія грунтів виліпила базальтові скульптури. Такі як "Щелепи диявола". 

Австралія. Вікторія, Балларат, Мельбурн, Тасманія

Посеред пустинних земель лежить Балларат - столиця першої в цих краях золотої лихоманки. Після виявлення золотої породи, в 1851 році, місто виросло як на дріжджах. Золота в цих краях вже давно немає, але атмосфера збереглася, оскільки саме тут були зроблені перші кроки до незалежності Австралії. Шукачі пригод з усіх кінців світу приїжджали у Балларат, бажаючи збити стан і влаштувати своє життя в новій державі. Вимивати золото в річці було просто. Дорогоцінний метал відсівався від піску у великих мисках. І навіть зараз все ще можна пробувати свою удачу в цій справі. Мельбурн, що розрісся на хвилі золотої лихоманки, зараз за значимістю майже порівнявся з Сіднеєм. Його вважають більше британським, приземленим, чим його постійного суперник. Дивлячись на розмальовані трамваї і кипуче життя вулиць, в швидкості помічаєш, що міське життя в Мельбурні не позбавлене гумору. Переважна більшість міст Австралії побудована в гирлах річок. Ярра не виключення. Завдяки коротким відстаням і налагодженому руху трамваїв, до будь-якої частини Мельбурну можна добратися легко і швидко. Райони міста - мішанина звичаїв, культур і націй. Наприклад, район Колтон, розташований на вулиці Лигон, називається "Маленька Італія". Після Другої Світової Війни Австралія відкрила свої кордони іммігрантам, запрошуючи їх брати участь у відновленні економіки. Італійці привнесли частину своєї великої культури і в Колтон. 

Видуваючи пару в трубу, маленький паровоз тримає шлях на Данденонгские пагорби, розташовані поряд з Мельбурном. Тут так само розташовується резервація коал. Коала і кенгуру - ендемічні види тварин. Тільки у Австралії вони живуть на волі. Вечорами на острові Філіпа можна спостерігати дивну процесію. На заході сотні пінгвінів повертаються на своє гніздів'я після дня рибного лову і купання. Здається, їх абсолютно не бентежать дивні двоногі тварини, що спостерігають за ними.

На деякій відстані від берега знаходиться острів Тасманія - найменший австралійський штат. Це острів у формі трикутника з берегами завдовжки приблизно в 200 миль кожен. Тут домінують зовсім інші кольори. Завдяки щедрим дощам і горам, головний колір Тасманії зелений. Але евкаліптові ліси постійно нагадують про близькість австралійського берега. Як і Сідней, Тасманія спочатку була місцем для посилання каторжан. Колишня тюремна колонія Порт-Артур зараз виглядає як дуже респектабельне місце. Але в XIX столітті у нього була жахлива репутація. Ніхто не міг втекти звідси. Приблизно у 17 милях від Порт-Артура знаходиться столиця Тасманії Хобарт. Місто розташоване в гирлі річки Деруэнт і по праву гордитися своєю гаванню - кінцевим пунктом відомої регати Сиднів - Хобарт. Життя б'є ключем в тіні складів району Саламанка. Кожного тижня тут проводиться ярмарок.

Жителі Тасманії глибоко стурбовані збереженням природної краси свого острова. Центральна частина Тасманії - це клаптевий килим з оброблюваних полів і гористих місць, так звана Країна тисячі озер.

Категорія: Австралія
Переглядів: 942 | Рейтинг: 0.0/0

Також цікаво:

Материки:
Океани: