П`ятниця, 26.04.2024, 12:24
Вітаю Вас Гість | RSS
Країни у алфавітному порядку: А Б В Г Д Е Є
Цікаві розділи
Жителі країн [11]
Меню
Відпочинок у Франції

Колиска романтики
Францію без частки перебільшення можна назвати найромантичнішої країною в світі. Франція, як справжня жінка, непередбачувана, незбагненна, недосяжна і завжди прекрасна ... Щорічно близько 30 млн. (!) Людина набувають тури до Франції, щоб насолодитися шедеврами цієї країни: ніжним ароматом парфуму, тихими звуками шансону, елегантною архітектурою, чуттєвої французької промовою і найтоншим післясмаком кращих марочних вин.

Тут всюди панує дух легкої елегантності і ледве вловимого шарму. Незалежно від того, вибрали Ви екскурсійний тур до Парижа або пляжний відпочинок в Сан-Тропе, вивчаєте пам'ятки Марселя або насолоджуєтеся відпочинком на шикарному Лазурному березі, захоплено розглядаєте грандіозну колекцію Лувру або попиваєте чудове ігристе вино в легендарному «Мулен Руж», всюди і в усьому вгадується витонченість і неймовірна легкість буття.

Хоча кожен день у Франції відзначений елегантністю і шармом, не варто все ж забувати, що ця країна здавна вважалася символом вічної боротьби між старим і новим, відомим і непізнаним. Тому у деяких туристів, що вибрали відпочинок у Франції, іноді трапляється психічний розлад. Основна причина цієї "хвороби" - невідповідність ідеального образу країни з реальним станом справ, а також якийсь культурний бар'єр. Тут можна простежити трохи зневажливе ставлення до інституту сім'ї і надмірно вільні звичаї. Що стосується стилістичних пристрастей французької молоді, юнаки та дівчата тут виглядають дуже екстравагантно: масивні годинники, одягнені поверх одягу, великі ланцюги, тату, фрікові зачіски і дивні одягу помітних кольорів. Однак, деяка дивність і несхожість французів на інших європейців ніяк не порушує прозорою димки романтичності і легкості, огортає країну ...

Париж, я люблю тебе!
Побачити Париж і померти? Ні, побачити Париж і заново закохатися в життя! Це місто дихає любов'ю ... напевно, жодна інша столиця не бачила стільки закоханих очей і не чула стільки зізнань у любові як Париж.

Це місто являє собою згусток чарівності, легкого флірту і нескінченної легкості. Щоб закохатися в Париж - достатньо кількох годин, щоб вивчити місто - потрібно кілька років, тому що цікавих місць тут більш ніж достатньо: від Єлисейських полів до знаменитого Лувру, від «космічного» кінотеатру La Geode до дивного музею Пікассо, від Собору Паризької Богоматері і до легендарного кабаре Мулен Руж. А ще акуратні вулички з розливається аромат міцної кави, всесвітньо відомі універмаги на Бульварі Оссманна, чудові алеї Люксембурзького саду, фешенебельні ресторани з неперевершеною кухнею і вишуканими винами і, природно, Тріумфальна арка і Ейфелева вежа. Так що, як бачите, швидкого огляду тут буде недостатньо!

Сьогодні візитною карткою міста по праву вважається Ейфелева вежа, хоча ще 120 років тому її вважали «небажаним об'єктом», що спотворює прекрасний вигляд Парижа. Всесвітньо відома пам'ятка французької столиці була побудована як тимчасовий об'єкт (виконувала роль вхідної арки під час проведення Всесвітньої виставки 1889 року). Чи не демонтували її після закриття виставки тільки з тієї причини, що почалася епоха радіо і на Ейфелеву вежу були встановлені антени радіо-телеграфу.

Багато жителів Парижа, в тому числі і люди мистецтва, вважали, що цей «цвях» спотворює місто. Свою позицію вони висловили в знаменитому протесті проти нівечення Парижа. Одним з тих парижан, кого дратувала Ейфелева вежа, був Гі де Мопассан. Що парадоксально, він став завсідником її ресторану, так як вважав, що це було єдиним місцем у Парижі, звідки вежі не видно.

На сьогоднішній день Ейфелеву вежу розглядають як символ Франції, самий граціозний силует Парижа, улюблену визначне туристів. Тисячі людей щодня вистоюють величезні черги, щоб піднятися на залізну красуню, окинути поглядом Париж з 300-метрової висоти, випити чашечку кави в оглядовому ресторанчику «Висота 95» або насолодитися смаком ароматного коньяку в гастрономічному ресторані «Жюль Верн».

Відпочинок по-французьки!
Франція - обитель вишуканих курортів і елітних зон відпочинку. Що примітно, ця країна приваблива і таємнича в будь-який сезон. Однак, хочеться зорієнтувати туристів, куди і коли краще їхати. Навесні чудовий Прованс, п'янкі буйством кольорів рівнини є джерелом справжньої радості та натхнення. Прованс те саме що музею під відкритим небом: крихітні автентичні сільця, акуратні бухти, звивисті ріки, мальовничі болота, загублені в горах ущелини, що збереглися з римських часів споруди, а також пахощі бузкової лаванди, грайливість жовтої мімози і ніжність білої черешні ...

У весняні місяці також рекомендується відвідати Долину Лаури, миловидний регіон Франції, включений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Тут перед Вами розгорнеться вся історія Франції ... абатства, міста і замки цього регіону пам'ятають багато події минулих століть: приєднання Бретані до Франції, весілля Карла VIII і Ганни Бретонською, вбивство герцога де Гіза, таємницю Амбуазського змови, творчі пориви Леонардо да Вінчі, любовні інтриги французьких королів, вирішальна битва Столітньої Війни, а також перші кроки Коко Шанель.

Влітку для Вас відкриті кращі пляжні курорти Франції: зіркові Канни, фешенебельна Ніцца, розгульний Сен-Максим, вічно молодий Антіб, знаменитий Сен-Тропе і самобутній Жуан-ле-Пен. Вибравши відпочинок у Франції, Ви зможете насолодитися не лише чудовим сервісом, вишуканою кухнею, добродушністю місцевих жителів, а й унікальними краєвидами цієї прекрасної країни: річки і рівнини, гори і плато, химерна рослинність і багатий тваринний світ.

У зимовий період у Вас є чудова можливість пізнати всі принади гірськолижної Франціі.Такіе гірськолижні курорти Франції як Авориаз, Куршевель, Валь Торанс, Мерібель, Ліз Арк і Шамоні користуються найбільшою популярністю. Популярність гірськолижних курортів країни обумовлюється організацією максимально привабливих умов для відпочинку великими компаніями, спокійного сімейного відпочинку або професійного навчання в кращих гірськолижних школах. Сприятливий клімат у поєднанні з європейським сервісом і миловидними пейзажами забезпечує Франції лідируючу позицію в списку всесвітньо відомих горноижних зон світу. Дивитись всі діючі пропозиції по Франції і підібрати максимально цікавий для Вас тур можна тут.

Цікаво і корисно
  • Чи знаєте Ви, як з'явилися краватки? Хорватські найманці французької армії (1630 рр..) Носили навколо шиї хустки - це було обов'язковим елементом їх обмундирування. Дане нововведення стало дуже популярним серед модників Франції і отримало ім'я «cravate» (похідним від «хорвата»). Пізніше мода на краватки поширилася по всій Європі.
  • Чи знаєте Ви, на честь кого була названа всесвітньо відома торгова марка письмового приладдя Caran d'Ache!? Карикатурист Еммануель Пуаре (народився в Росії, закінчив гімназію в Москві, працював у Франції) придумав собі псевдонім, написавши російське слово «олівець» на французький манер - Caran d'Ache.
  • Чи знаєте Ви, де і коли вперше прозвучала фраза «цвях програми»!? У 1889 році в Парижі проходила всесвітня виставка, до неї ж було приурочено відкриття Ейфелевої вежі. Схоже на цвях будова викликало сенсацію. Звідси і пішов вислів «цвях програми».
  • Чи знаєте Ви, звідки родом богема? Приїжджали до Франції цигани, які колись жили на території Богемії (область у Чехії), стали називатися «богемці». На сьогоднішній день ця назва закріпилася за творчою елітою, провідною безладну і ексцентричну життя.
  • Чи знаєте Ви, що 1925 Ейфелева вежа була продана. Провернув цю аферу чех Віктор Люстіг: він зібрав кількох бізнесменів і запропонував купити вежу (зважаючи на те, що уряд країни більше не може її утримувати). Найцікавіше, що вежу купили! Андре Пуассон заплатив за даний лот величезну суму готівкою, а розпізнавши обман, в поліцію не відвернувся - боявся ганьби в ділових колах. Продаючи Ейфелеву вежу вдруге, Люстіг таки був викритий в шахрайстві.
  • Чи знаєте Ви, що на початку XIX століття в Англії та Франції бідняки, яким не вистачало грошей на м'ясо, харчувалися устрицями. Безконтрольний вилов устриць призвів до їх різкого скорочення в природі і, відповідно, подорожчання. Вже в другій половині XIX століття вони дуже сильно подорожчали і стали делікатесом.
  • У Франції закон дозволяє офіційно вийти заміж за померлого (одружуватися на померлому). У даному випадку до чоловіка / дружину не переходить спадщина від покійного чоловіка. Такі шлюби найчастіше укладають з метою узаконити дитини вагітної нареченої. Кожна заявка на посмертний шлюб розглядається президентом Франції.
  • Одного разу французький хімік Едуард Бенедиктус випадково винайшов ... небитке скло. Впустивши колбу, заповнену нітроцелюлозою, він зауважив, що скло не розбилося.

Клімат
На більшій території Франції клімат помірний, нa пoбережье середземномор'я - субтрoпіческій, в вoстoчной гірській частині - кoнтінентaльний. Середня темперaтурa взимку - +3 грaдусa, влітку - +22 грaдусa.

Материки:
Океани: