Середа, 26.01.2022, 11:22
Вітаю Вас Гість | RSS
Країни у алфавітному порядку: А Б В Г Д Е Є
Цікаві розділи
Жителі країн [11]
Меню
Континент Африка

За величиною Африка поступається лише Євразії. Середні температури в Африці зазвичай вище 10 °С і саме тут знаходиться знаменита пустеля Сахара.

Африка, це екваторіальний пояс, а значить - це вологий жаркий клімат. Влітку екваторіальні мусони приносять рясні опади, а взимку суху жарку погоду. На західному узбережжі завдяки холоднішому Бенгальському течією є відносно прохолодні райони (тут літні температури всього 22 °С, а взимку 14 °С). Не варто думати, що вся Африка це пустеля, адже рідколісся на материку займають трохи менше половини площі, а скільки ще припадати на вічнозелені екваторіальні ліси! В яких зростає майже все: фікуси, ебенових дерева, пальми, деревовидні папороті, зонтичні акації і баобаби. По праву гордяться країни Африки не тільки своєю флорою, але і фауною. Де ще ви можете побачити птахів-носорогів і смішних страусів, гордих вінценосних журавлів і знайому з дитинства марабу, крокодила і жирафа, смугасту зебру, носорога. Головне, звичайно, це не зустріти чорну мамбу. Тільки в Африки ви можете помилуватися на львів і гепарди в їх природному середовищі існування.

Країни Африки населяють різні народи. Найвідоміші серед них це бербери, цивілізовані араби на півночі Африки і самобутні бушмени з готтентотами в Південній Африці. Не забувайте, що країни Африки так само сильно розрізняються між собою, як і люди, які їх населяють.

Африка

Материки:
Океани: