Середа, 26.01.2022, 10:58
Вітаю Вас Гість | RSS
Країни у алфавітному порядку: А Б В Г Д Е Є
Цікаві розділи
Жителі країн [11]
Меню
Континент Австралія
 

Ландшафтам Австралії, самому старому континенту на Землі, тисячі мільйонів років. Її природні водні кордони роблять цей материк особливо загадковим, в силу його ізольованість від решти світу. Австралія відома своїми вічнозеленими тропічні ліси, в яких ростуть евкаліпти і живуть коали. Евкаліптів більше п'ятисот видів і серед них є 100-метрові гіганти. Гордістю фауни Австралії є також вомбат, качконіс і єхидна. І досить багато ящірок і птахів. Не менш цікавий водний світ Австралії: крім більше тисячі видів риб, це ще кити й акули.

Океанією називають найбільшим в світі скупчення островів у Тихому океані. Великими островами Океанії є Нова Гвінея і Нова Зеландія. Це вісімдесят відсотків території всієї Океанії. Океанію прийнято умовно ділити на три райони: Меланезія - найбільші острова на заході; Мікронезія - дрібні острови на північ Меланезії і Полінезії - острови, розташовані в центральній частині океану. Флора Океанії багата не різноманітністю видів, а своїми рідкісними рослинами, але що стосується фауни, то вона бідна, за винятком великих островів поблизу Австралії.

Корінне населення Океанії, яке складається з безлічі народів, відрізняється привітністю і дружелюбністю. До того ж, місцевого населення майже стільки ж, скільки і іммігрантів, серед яких є австралійці, англійці, американці, французи, японці.

Австралія та Океанія

Материки:
Океани: