Thursday, 26.05.2022, 03:49
Вітаю Вас Guest | RSS
Країни у алфавітному порядку: А Б В Г Д Е Є
Цікаві розділи
Жителі країн [11]
Меню
Гренландія - найбільший на Землі острів, належить Данії і входить в її автономну одиницю Гренландія.

Першими, хто познайомився з Гренландією обличчям до обличчя, були древні «канадці». Потім естафета перейшла до вікінгів, а від них через десяті руки - до прихильників екстремальних видів спорту. Завдяки останній когорті першовідкривачів Гренландія познайомилася з таким поняттям, як «туристичний пік сезону».

Гренландські селища не відрізняються густонаселений, а їх жителі, які обрали собі такий рід занять, як полювання та туризм, звикли жити в невеликих затишних будиночках збірного типу. Втім, цій звичці налічується не дуже багато років, оскільки корінне житло гренландця, землянка, тільки ледь-ледь пішло в історію.
Турист неодмінно оцінить технологію ski tour, оскільки Гренландія унікальна тим, що на її території легко прокреслити безліч незвичайних для цього гібридного спортивного заняття підходящих маршрутів. Колоритно виглядає в тутешніх місцях і таке новомодне заняття в середовищі екстремалів, як ice climbing. Головне для туриста, що поставив перед собою завдання опанувати цим сучасним спортивним мистецтвом - це не розгубитися і не загубитися в тому достатку льоду і снігу, яким повно козуб північній Гренландії.

Гренландія
Гренландія

Якщо ж лазіння по льоду і в льодах вас не захопиш, то можна спробувати свої сили в такому етнічному розвазі, як собачі упряжки і пов'язані з ними катання. Комбінаторика з собачих упряжок та лиж, яка включила до свого складу такі елементи північної снігової романтики, як примус, намети і захват від виду північного сяйва - це той екзотичний спортивний набір туриста, який чекає вас на гренландской суворою, але гостинній землі.

Гренландія - країна контрастів. Якщо ви відносите себе до туристів «зимового типу», то і в карти заглядати не потрібно, щоб з упевненістю заявити про те, що ваше класичне туристичне час на гренландських сторінках - це неодмінно квітень. У серпні до Гренландії стікається більш спокійний і творчий люд, фотографи і художники всіх мастей. Саме їх стараннями ми можемо побачити в інтернеті - Гренландію з її заходами і світанками, спритними літніми катерку і безвітряними бухтами.

У міру того, як люди гарячково освоювали Гренландію, сама Гренландія неквапливо, але впевнено пускала паростки отриманих шляхом досвіду своїх знань і умінь в навколишній її світ. Ми й не помітили, як прижилися в побуті гренландські поняття «голку», «анорак» і «каяк», а калааллісут спосіб виготовлення швидкохідних човнів не має рівних собі конкурентів, і це визнано всіма світовими спортсменами. Єдине, чому мало надають значення закордонні туристи, це тієї психологічної слабини, яка змушує місцевого звіролова хмуритися при згадуванні слова «ескімос». Оскільки незнання, як загальновідомо, не звільняє від відповідальності, то не полінуйтеся збагатити свою пам'ять тим, що переклад слова «ескімос» не несе в собі ніякої особливої ​​романтики, а тому місцеве населення схильне сприймати таке звернення до них у багнети.

Повірте, такі знання послужать вам непогану службу в процесі спілкування з гренландських мисливцями, особливо, якщо ви вирішили ризикнути і спробувати удачу в такому північному розвазі, як полювання на білого ведмедя. Постарайтеся причарувати місцеву господарку, і після повернення з полювання «зі щитом», тобто з видобутком, вона пригостить вас, як дорогого гостя, фірмовим гренландским стравою, до складу якого, крім основного інгредієнта (ведмедини) входить дивовижна північна брусниця.

Материки:
Океани: