Thursday, 26.05.2022, 03:47
Вітаю Вас Guest | RSS
Країни у алфавітному порядку: А Б В Г Д Е Є
Цікаві розділи
Жителі країн [11]
Меню
Ангола розташована в південно-західній частині африканського континенту, а її береги омиваються водами Атлантичного океану. Перш за все, ця країна приваблива різноманітністю пейзажів і наявністю прекрасних піщаних пляжів уздовж узбережжя. Мальовничі тропічні ліси поєднуються тут з величними горами, а численні річки й озера контрастують з сухими посушливими долинами. Володіючи величезними запасами алмазів, марганцю, нафти та іншими природними ресурсами, Ангола вважається одним з найперспективніших держав Африки. Туристична інфраструктура в державі розвинена слабо, проте, значна кількість країн по всьому світу активно реалізує тури в цю екзотичну країну.

Луанда, Ангола
Луанда, Ангола

Кліматичні умови в Анголі досить своєрідні і помітно відрізняються від погодних умов у східній частині континенту і на півночі. Ангольської зима починається в кінці травня і закінчується в серпні. Найбільш холодним місяцем є липень, коли температура повітря може опускатися до +16. В інший час року тут сонячно і тепло, хоча опади теж не рідкість. Коли тропічні зливи заливають джунглі, створюється враження всесвітньої катастрофи, настільки глибоко дерева опиняються у воді, а річки виходять з берегів і іноді затоплюють місцеві поселення. Найспекотнішим місяцем в Анголі вважається березень, але температура повітря при цьому рідко доходить до позначки в +30 градусів. Зате встановлюється висока вологість.

Більше 80 відсотків населення країни зайнято в сільському господарстві. Тут вирощуються банани, цукровий очерет, кукурудза, тютюн, різні сорти кави і багато зернові культури. Однією з серйозних проблем не тільки Анголи, а й багатьох інших країн Африки є експорт та продаж наркотиків. За їх поширення і подальшу реалізацію передбачено суворе покарання.

Інфраструктура в країні розвинена на примітивному рівні. Асфальтові дороги між великими містами відверто поганої якості, а путівці, настільки розмиває під час дощу, що вони стають непридатними не тільки для їзди, а й для ходьби. У теж час користуватися громадським транспортом на території навіть великих міст досить ризиковано. Можуть або грошей багато взяти або взагалі завести не туди куди потрібно. Тому краще всього користуватися послугами таксі або приватних водіїв, але перед поїздкою слід заздалегідь обговорити оплату і місце призначення.

Ангола повною мірою характеризує той бік Африки, яка здається європейцям такої загадкової і незрозумілої. Гостинність місцевих жителів сусідить з їх неприборканої жагою наживи, а суворі закони абсолютно не поєднуються з розбалансованою організацією державного правління. Специфіка туристичної індустрії побудована на тому, щоб взяти з іноземця якомога більше. Номер в середній готелі міста Лаунда (найбільше місто в країні), стоїть тут від 300 доларів за добу. Щось подібне відбувається в магазинах і на ринках, де для іноземців штучно піднімають ціни.

Незважаючи на всі негативні моменти пов'язані з сервісом, Ангола коштує того щоб її відвідати. Лабіринти міських вулиць Лаунди разом з її піщаними пляжами, квітучі джунглі, з великою кількістю рідкісним птахів і тварин, своєрідні місцеві жителі, з чорними, як смола особами, і смарагдово кольору прозорі хвилі Атлантичного океану, ніколи не зможуть залишити байдужим навіть самого холоднокровного любителя подорожей.

Материки:
Океани: