Thursday, 26.05.2022, 03:50
Вітаю Вас Guest | RSS
Країни у алфавітному порядку: А Б В Г Д Е Є
Цікаві розділи
Жителі країн [11]
Меню
Острівна держава Антигуа і Барбуда входить до групи Навітряних островів у складі архіпелагу Малих Антильських островів. Загальна площа території Антигуа становить 442,6 кв. кілометрів, а довжина берегової лінії - 153 кілометри. Англійська - офіційна мова. В якості релігії переважає протестантизм. Першого листопада з 1981 року відзначають національне свято - День незалежності.

Південно-західна частина о. Антигуа має вулканічний рельєф, а вапнякове плато з плоским рельєфом становить більшу частину острова. Берегова лінія рясніє зручними гаванями, хоч сильно і розчленована. У деяких місцях узбережжя можна зустріти рифи. Антигуа розташована на шляху проходження тропічних ураганів, які завдають значної шкоди господарству країни. З артезіанських колодязів отримують прісну воду, тому що тут немає річок. У 1970 році були побудовані установки спеціально для опріснення морської води.

Антигуа і Барбуда
Антигуа

Острів Антигуа був відкритий в 1493 г експедицією Колумба, яка дала острову назву Санта-Марія-де-ла-Антігуа.

На західному узбережжі Антигуа розташувалися дивовижні пляжні райони, як Геллі-Бей, Диккенсон-Бей і Хоксбілл. Трохи західніше Сент-Джонса лежать два прекрасних затоки: Диккенсон-Бей і Рануей-Бей. Це тиха область з чудовим білим піском, з протяжними пляжами, спокійними водами і дюжиною маленьких комфортних готелів. На південно-західній частині можна виявити красиві морські береги, а також пляжі Тернер-Біч, Дарквуд-Біч, затока Фрайс, Рандеву-Бей і пляж Дойгс-Біч. Всього на острові Антигуа знаходиться 365 пляжів.

У природних гаванях і бухтах існують чудові можливості для занять підводним плаванням, глибоководної риболовлею і вінсерфінг. Біля берегів Антігуа розташовано багато коралових рифів, підводних печер і каньйонів. Тропічні риби, Барракуда і черепахи облюбували для себе тутешні води.

Затока Ранавей-Бей і Дикенсон є самою туристичною точкою острова. Тут все забудовано апартаментами, оттеля, центрами водного спорту, барами, а також естьв наявності повний набір розваг. На сході Антигуа розташувався затоку Half Moon Bay зі своїм національним парком і можливостями отдохнутьв сей сім'єю.

Столицею Антигуа є Сент-Джонс. Великий туристичний район країни і комерційний центр являє собою дуже незвичайну столицю, в якій проживають 30 тисяч чоловік, що є половиною населення всієї країни. Велика частина Сент-Джонса залишається відмінним прикладом старої карибської архітектури, а також способу життя. Пасторальним районом Редкліфф-Квай і комплекосм Херітідж-Квай обмежена вся туристична діяльність навколо гавані. На набережній розташована більшість ресторанів, магазинів, галерей і колоритних кам'яних будівель, а також дерев'яних хатин.

Материки:
Океани: