Середа, 26.01.2022, 11:05
Вітаю Вас Гість | RSS
Країни у алфавітному порядку: А Б В Г Д Е Є
Цікаві розділи
Жителі країн [11]
Меню
Головна » Жителі країн » Американці
Американці

Американці це жителі Сполучених Штатів Америки, держави, що існує вже більше двохсот років і об'єднує у своєму складі представників багатьох етнічних спільнот, у яких сформувалися спільні для них усіх психологічні характеристики.
У національному характері американців багато суперечливого і це - результат своєрідної історії країни. Еміграція за океан людей, різних в національному і соціальному відношеннях, енергійне і часто хижацьке освоєння багатої, необжитої території, боротьба з природою і варварське винищення місцевого населення; війна за незалежність і загарбницькі війни з сусідами; рабство і прогресивна війна Півночі з Півднем, так і не покінчила з расовою дискримінацією; "Америка тільки для американців" і прагнення панувати над усім світом; швидке економічне зростання і грабіж багатьох народів світу; війни тільки на чужих територіях і до останнього часу невразливість своєї власної країни; різноманітне майнове розшарування населення - все це не могла не накласти відбиток на психологію американців.

Американцям властиві самовпевненість, нехтування усім неамериканським, завищена самооцінка своїх сил і здібностей. Жителі США будь-якого віку і статі виділяються з першого погляду саме цими своїми якостями. Тому легко відрізнити, наприклад, від французів. Вони високі, худорляві і спритні, тримаються самовпевнено, розмовляють голосно. Діти дивно самостійні та галасливі. Діди й баби міцні і теж самостійні.

Американці добрі і щедрі. Можуть подарувати дорогу книгу доларів за п'ятдесят, але ніколи не подарують краватку за п'ять доларів, тому що не можуть собі уявити, що ви самі не можете собі купити таку по своєму смаку.

Американці - народ законослухняний, цінує і високо поважаючий існуючі у них закони і владу. З цієї причини вони не будуть схвалювати ваше критичне ставлення до існуючої влади в вашій країні. В процесі спілкування з американцями не варто сильно старатися відмінним знанням англійської мови і своєю обізнаністю про внутрішні проблеми США.

 

 

Категорія: Жителі країн | Переглядів: 816 | Додав: Alex | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Материки:
Океани: