Середа, 26.01.2022, 12:01
Вітаю Вас Гість | RSS
Країни у алфавітному порядку: А Б
Цікаві розділи
Абхазія [15]
Австралія [11]
Болгарія [8]
Меню
Головна » Країни » Болгарія

Міський пляж Варни
Матеріали по темі:

Міський пляж Варни тягнеться вздовж Чорноморського узбережжя і в літні місяці є центром повсякденного життя, куди постійно, в різний час доби, стікаються туристи і місцеві жителі. Берегова лінія тут піщана, а вхід у воду пологий, що має велике значення для сімей з маленькими дітьми. В липні-серпні, коли настає пік купального сезону, на курорт у великих кількостях приїжджають любителі пляжного відпочинку з Росії, Німеччини, Франції та інших європейських країн. У цей період ажіотаж навколо міського пляжу величезний і найчастіше він забивається відпочиваючими до такої міри, що яблуку впасти ніде.

Шум і метушня, що панують тут в певний час дня, звичайно, навряд чи сприяють приємному релаксу, під спів чайок і рокіт хвиль, але, тим не менш, популярність міської прибережної зони нижче від цього не стає, та й територія пляжу досить широка і містка. Любителям більш усамітненого відпочинку на морському березі варто вирушити в сторону від міста, де розкинулися курорти начебто Сонячного Дня та інших місць, що славляться чудовими умовами для купання і високою екологією.

Одним з головних достоїнств Варни є спокійне море. Завдяки цій обставині місцевий міський пляж має репутацію одного з найбільш комфортних і безпечних ділянок відпочинку на Балканах. Купальний сезон тут дещо коротше, ніж у південній частині болгарського узбережжя, але в спекотні літні дні температура води подеколи може досягати +28 градусів. Тут можна засмагати на власних рушниках або на цивільних лежаках під парасольками за невелику плату в декілька левів. Поруч з пляжем знаходяться всілякі ресторани, магазини і сувенірні крамнички, де можна цікаво провести час, вибираючи сувеніри або дегустуючи місцеві національні страви в затишних кулінарних закладах.

На невеликій відстані, уздовж берегової лінії міського пляжу, тягнеться чудовий Приморський парк, відомий своїм Дельфінарієм, Астрономічною обсерваторією, Акваріумом і чудовими курортними пейзажами. Він є чудовим приводом урізноманітнити пляжний дозвілля і зробити його більш насиченим. Приїжджаючи в Варну, мало хто з гостей проходить повз мальовничого узбережжя, де вабливий плескіт хвиль, що лунає в такт поривів вітру, що дме з морських просторів, здатний привернути увагу навіть найбайдужіших цінителів курортного життя.

Корабель-ресторан на міському пляжі Варни
Корабель-ресторан на міському пляжі Варни

Категорія: Болгарія
Переглядів: 821 | Рейтинг: 0.0/0

Також цікаво:

Материки:
Океани: