Середа, 26.01.2022, 10:48
Вітаю Вас Гість | RSS
Країни у алфавітному порядку: А Б
Цікаві розділи
Абхазія [15]
Австралія [11]
Болгарія [8]
Меню
Головна » Країни » Болгарія

Дельфінарій у Варні
Матеріали по темі:

Дельфінарій у Варні, прикрашає собою Приморський парк, який вважається одним з кращих місць для сімейного відпочинку в місті. Багато жителі та гості Варни, разом з дітьми відвідують це місце, отримуючи масу задоволення від яскравого і насиченого спектаклю, який влаштовують морські мешканці своїм глядачам, під чуйним керівництвом тренерів. Будівля, спроектована за участю архітектора Симеона Саралиева, з'явився на світ у 1984 році і в серпні-місяці прийняв своїх перших відвідувачів. Реалізувати план по будівництву вдалося надзвичайно швидко. Все, на це знадобилося трохи більше півроку, причому конструкція вийшла не тільки зручною і функціональною, але і вельми привабливою.

Варненський дельфінарій виконаний у формі скляного куба загальною площею 30х30 метрів, при висоті 14. За допомогою широких сходів приміщення фойє з'єднані з залом, формує собою літеру «П» і розрахованим на 1200 місць. Басейн, де відбуваються вистави, має діаметром 12 метрів, а його глибина налічує 6 метрів. Крім того, в наявності є ще один басейн, розрахований на 3 метри глибини. Цікаво, що воду в них качають з Чорного моря з допомогою масивної насосної установки. Вода безперервно циркулює через систему фільтрів, що утворює замкнуте коло, тому процес очищення і дезінфекції відбувається на автоматичному рівні, без ручного втручання. Під зоровим залом розташований цілий інсталяційний поверх, який представляє собою різноманітну систему з дозаторами, фільтрами і вентиляторами.

Всі дельфіни Варненського дельфінарію мають імена, а виловлені вони були, переважно біля берегів Гватемали, хоча деякі народилися вже тут. Першим тренером майбутніх морських артистів став фахівець з Німеччини - Петер Безенекер. Годують тутешніх мешканців по 5-6 разів на день, при цьому особливу увагу процесу трапези приділяється в дні вистав. У меню дельфінів присутній від 8 до 10 кг білої риби, кілька, кальмари і інші особини, а в якості витонченого делікатесу виступає оселедець. Перед виступом морські акробати граються в маленькому басейні, під поглядом численних гостей, які милуються на них через панорамне скло кафетерію.

Тривалість вистави, в ході якого дельфіни виробляють дивовижні трюки, становить близько 40 хвилин. За додаткову плату, бажаючі мають можливість скупатися разом з учасниками вистави, яких на тренуваннях, що проводяться, як правило, по 6 разів в тиждень, готують, в тому числі і до цього. Популярність дельфінарію досить висока, особливо в розпал літа, тому про придбання квитків варто подбати заздалегідь.

Дельфінарій у Варні
Дельфінарій у Варні

Категорія: Болгарія
Переглядів: 1044 | Рейтинг: 0.0/0

Також цікаво:

Материки:
Океани: